DRYCKESSTOP, 2 st, tenn och trä, 1800-talets slut.
Ena stopet med svängd blomsterdekor samt sköld på livet, lock med dekor av Sveriges riksvapen. Ett stop med blomsterdekor samt dekor av Sveriges riksvapen på livet. H 18.
Slitage. Repor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.