SIDEBOARD, 1950-60-tal.

SIDEBOARD, 1950-60-tal.

Jakaranda. Skjutdörrar med bakomliggande hyllinredning samt lådor. Raka kopplade ben. L 170, b 42, h 74.

Smärre fanérskador på övre lådan. Fläckar på skivans högra sida. Invändig list lös. Mindre skador på benen.

Utropspris
2 500 SEK