Såsbåt. Uppläggningsskål. Uppläggningsfat. Sex djupa efterrättstallrikar. Sex assietter. Sex djupa förrättstallrikar. Sex förrättstallrikar. Sex djupa mattallrikar. Sex mattallrikar.
Bruksslitage, tillverkningsdefekter. Tre delar med nagg.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.