Modell "Sachsisk","Birka", "Olga", "Svensk rund", "Svensk spets". 3 smörgås gafflar, 4 st smörgås knivar, 5 dessert skedar, 1 sylt/marmeladsked 1 matkniv, 1 matsked, 2 te/kaffeskedar.
Slitage, repor.