BÄGARE, 4 st, silver, bla Ryssland och Moskva, 1880-tal till tidigt 1900-tal. Totalvikt 130 gram.

Tre bägare på fot, graverad dekor. En konande bägare med floral dekorbård. H 7-10.

Slitage, enstaka buckla.

Utropspris
1 500 SEK