FÅGELFIGURINER, 12 st, porslin och keramik, diverse europeiska porslinsfabriker, 1800-/1900-tal.

bl a Rosenthal, Bing&Gröndahl, Meissen, Herend, osign. m.m. H 9 - 22.

Kantnagg, slitage

Utropspris
500 EUR