TRÄDGÅRDSBORD SAMT STOLAR, 5 st, Grytgöl, 1800/1900-tal.

Vitmålad metall/tvinnad järntråd. Bord, diam 70, h 73.

Slitage. Något rostiga.

Utropspris
4 000 SEK