KAFFESERVIS, 38 delar, porslin. Blå Blomst. Royal Copenhagen.
Kaffekanna, sockerskål samt gräddkanna. 11 koppar med fat, 12 assietter. 5 olikformade fat. 4 askfat samt 2 vaser. Delvis andrasortering. 7 delar musselmalet medföljer.
Gräddkannan med nagg. Obetydligt slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.