BOK. "Derriere le Miroir", 6 vol.

Chagall, no 182, 1969. Fjedler, no 211, 1974. Raoul Ubac, no 196, 1972. Palazuelo, no 137, 1963. "Cinq livres gravés", no 207, 1975. Riopelle, no 208, 1974. Med färgtryck och färglitografier. 38 x 28.

Ej genomgångna. Slitage.

Utropspris
2 000 SEK