Vitmålat med underliggande grå originalfärg. Två uppfällbara halvmåneformad klaffar med vardera en grind. Parställda kopplade ben. L 134, B 36(158), H 82.
Slitage. Repor. Smärre sprickor. Senare bemålning. Smärre kompletteringar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.