COASTERS, ett par, pläter och trä, 1900-talets första hälft.

Genombruten kant och dekor av hund i botten. Diam 14.

Hårt slitage. Bottnen har slagit sig på den ena. Botten med silverputsrester på den andra.

Utropspris
1 000 SEK