NAN GOLDIN, diptyk, C-print. Signerad Nan Goldin och numrerad 36/60 a tergo.
"Alf and Fritz / Vulcano, 1998" Även med text "Fritz 5 days old. Aug. 18. 1993" samt "Bold Dead. Aug. 18. 1993" a tergo. Diptyk. C-print, bildyta 30,5 x 45,5 styck.
Ej examinerad ur ram.