Karotter med lock, två st, varav en med trälock, rektangulärt fat. Ett par skålar samt djup skål. Äggkoppar, 6 st, kanna samt ströare flaskor varav en med pip.
Slitage. Nagg.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.