SERVISDELAR, 3 st, flintgods, Rörstrand, sekelskiftet 1800/1900-tal.

Uppläggningsfat, 2 st, l 33 och 53. Dekorerade med grishuvuden, samt kanna h 23

Krackelyrer.

Utropspris
1 200 SEK