Märkta Gense. Matgafflar 11, matknivar 15, matskedar 19, förrättsgafflar 18, förrättsknivar 5, förrättsskedar 6, smörgåsgafflar 3, smörgåsknivar 5, dessertgaffel, smörknivar varav en mindre 3, ostkniv, uppläggningsskedar 2, såsslev, tesked, kaffesked.
Slitage. Enstaka mindre skador.