PARTI SILVER, 15 delar. 1800/1900-tal. Ca 398 gr.

Fyra gallerskålar, l 9,5- 17,5.
Fat, l 8, b 5,5.
Sex servettringar, diam 2,5.
Två skyltar för flaskor, "port" samt "sherry", l 4,5.
Sockerskål, h 6.
Dosa, l 5.
Skål, l 11,5, h 3.

Slitage.

Utropspris
2 000 SEK