SERVIS, 39 delar, porslin, "Clair de Lune", Rörstrand, 1900-talets slut.

8 mattallrikar, 8 djupa tallrikar, 8 assietter. 2 uppläggningsfat samt skål. Karott med lock samt såskanna. 8 kaffekoppar med fat, sockerskål med lock samt gräddkanna.

Obetydligt slitage.

Utropspris
1 500 SEK