ÅRSSKEDAR, 23 st, silver Georg Jensen, Danmark, 1971 - 1993. Tot. v. 1010 g.

Förgyllda. Flertalet i orginaletuier. L 15.

Smärre slitage och repor.

Utropspris
3 000 SEK