Hugo d'Alesi

(Frankrike, 1849-1906)
Hugo d'Alesi
(Frankrike, 1849-1906)

HUGO D'ALESI, olja på duk, sign.

Bergslandskap med bro och figur. 46x33.

Krackelyr.

Utropspris
4 000 SEK