1 såskarott, 1 + 2 sockerskålar, 2 askfat, 2 ljusstakar, 1 vas, 1 gräddkanna, 1 + 2 + 2 + 2 serveringsfat, 5 tekoppar, 8 kaffekoppar, 6 + 6 + 6 + 6 assietter, 6 tallrikar samt 6 djupa tallrikar.
Smärre bruksslitage. En kaffekopp med nagg och några tekoppar II sort.