FRUKTKNIVAR, 11 st, silver, Lars Larsson, Göteborg. 1862 och 1863. Tot. vikt ca 280g.

Fruktknivar med "Engelsk snäck" mönster (Queen Pattern).
L ca 16.

Slitage, repor.

Utropspris
1 500 SEK