Barock ramuppbyggnad. Infällt fasettslipat glas i ram och mittparti. Rikligt dekorerad med bl.a. genombrutet krön med frukt och växter samt porträttmedaljong. H 145, b 98
Pastellageskador och slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.