PARTI SILVER, ca 50 delar, mest Sverige, ett flertal olika mästare varav bla Nils Julinhn, Karlshamn 1843. Totalvikt ca 800 gram

Även bla matsked, Moskva 1890, strösockersked, såsslev med svarvat träskaft, nålfat, servettring, dosa, brevkniv, olika te- resp kaffeskedar.

Slitage, bucklor, några med lagningar.

Utropspris
2 000 SEK