LEKSAKSBILAR, 10 st, matchbox i låda, Lesney, England, 1900-tal.
Bl.a D Type Jaguar, Ford Thunderbird, Vauxhall Victor, Hillman Minx, Meteor sportsman MK-11,
traktor, Rolls-Royce silver cloud, Morris Minor 1000. L 5-6,5.
Smärre slitage. Kartonger med vissa skador.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.