Skål slipgraal Edvard Hald. Diam 8,5. Grön skål Gunnar Cyrén Orrefors. H 11,5. Skål med innesluten dekor Gun Wärff Kosta. Diam 10. Båtformad skål Nils Landberg. L 9,5.
Slitage. Smärre repor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.