FIGURINER, 3 st, keramik, Lisa Larson Gustavsberg.
Johanna ur serien Larsons ungar. H 15. Victoria ur serien Sekelskifte. H 20,5. Blomsterflicka ur serien Skulpturer. H 22. Proveniens: Sven Jonsons samling.
Slitage.
Proveniens
Proveniens: Sven Jonsons samling.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.