ORNAMENT, trä, möjligen Norge, bär datering 1614

Brunbetsad, skuret träd flankerat av stående lejon på sockel med årtal. H 48.

Slitage, maskhål, smärre skador och lagningar.

Utropspris
1 000 SEK