SERVISDELAR, 58 st, "Old Vine", flintgods, Wedgewood, 1900-tal.

12 djupa tallrikar.
12 tallrikar.
Kanna.
Såssnipa på fot.
12 assietter.
12 mindre tallrikar.
2 uppläggningsskålar.
6 uppläggningsfat.
Kanna från Mason's, "Ascot".

Kanna med större nagg, en del med nagg. Krackelyrer, tillverkningsdefekter.

Utropspris
1 500 SEK