PARKBÄNKAR 2 st, trä och metall, Byarum. 1900-talets andra hälft.

Vit- resp svartmålad. L 156.

Slitage. Skador. Färgbortfall. Träribba saknas. Mossangrepp.

Utropspris
3 000 SEK