Ernest Jean Delahaye

(Frankrike, 1855-1921)
Ernest Jean Delahaye
(Frankrike, 1855-1921)

ERNEST JEAN DELAHAYE (FRANKRIKE), Sign. Daterad -82. Olja på duk.

I smedjan.
Signerad J. E. Delahaye. 118 x 181 cm.

Krackelerad. Repa.

Utropspris
20 000 SEK