SYSKRIN, Karl Johan, tidigt 1800-tal.

Rotfanerat med kulfötter. Nyckelskylt och knoppar i ben. Invändigt fackinredning och spegel. L 29.

Slitage, repor. Spegel med sprickor. Enstaka delar till inredningen saknas. Nyckel saknas.

Utropspris
1 000 SEK