STRANDSTOL, 1950/60-tal.

STRANDSTOL, 1950/60-tal.

Trä och flätat plastmaterial. Justerbart ryggstöd. Utfällbara fotstöd. H 155, B 120, D 90.

Bruksslitage. Kompletteringar.

Utropspris
3 000 SEK