KARTOR 3st, S G Hermelin,1800-tal.

Kartor av Sverige, södra Sverige och Örebro. Storlek mellan 89 x 65 och 65 x 66.

Revor. Rispor. Slitage. Fläckar. Delningar i fogar.

Utropspris
1 500 SEK