Transformator märkt "Fleischmann H0 Leksakstransformator Typ 711=7V Made in Western Germany"
Bilbana samt 2 bilar märkta "Art no 400 Made in Western Germany"
Bilförare skadad/saknas. Skador, lagningar, slitage.