12 mattallrikar, 5 mindre mattallrikar, 14 djupa tallrikar, 2 mindre djupa tallrikar, 13 assietter, 10 mindre assietter, 12 uppläggningsfat i olika storlekar, liten skål, samt såsskål.
Bruksslitage. Krackelyr, sprickor och missfärgningar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.