SMÖRGÅSGAFFLAR SAMT MOCKASKEDAR, 12+12+10, silver, CG Hallberg resp GAB, 1900-tal.

10 smörgåsgafflar modell "Chippendale", 12 helförgyllda mockaskedar, 12 mockaskedar modell "Vasa". L 9,5-15.

Slitage. Några delar med monogramgravyr.

Utropspris
1 000 SEK