FÄRGLITOGRAFI samt TORRNÅLSGRAVYR. Sign.

Bengt Landin, kräftmotiv, sign o numr 226/320, bildstrl. 30x25. Samt Hans Norsbo, antikiserande motiv, sign o dat 1938, bildstrl. 24x16.

Utropspris
800 SEK