PARTI KERAMIK, 6 delar. Bl.a Lars Thorén, Rörstrand. Sten- och flintgods.

Vaser h ca 13-23, skål diam 17 samt fat ca 14 x 14.

Smärre repor i glasyr, nagg o spricka.

Utropspris
1 000 SEK