PARTI GRAFIK, 3 delar, färglitografier och etsning.
Bengt Nordenborg, kärlekspar vid tegelvägg, 50 x 38. Cai Selander, "Jag en Europé", akvarellerad etsning, 45 x 26. Sven Ljungberg, villaträdgård, 25 x 31.
Ej examinerade ur ram.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.