Koppar med fat, tolv st.
Mattallrikar, 24 st.
Djupa tallrikar, tolv st.
Djupa förrättstallrikar, tolv st.
Äggkoppar, fem st.
Vaser, två st.
Uppläggningsfat, tre st.
Askfat, 18 st.
Assietter, tolv st.
Ljusstakar, två st.
Gräddkanna.
Såsskål.
Terrin.
Tillbringare.
Kanna.
Fat.
Bruksslitage. Flertalet delar med nagg. Spricka. Enstaka delar andrasortering.