3 st kaffekoppar, h 5 med fat, diam 15.
3 st kaffekoppar, h 5 med fat, diam 15. 2:a sort.
2 st assietter, diam 17. 2:a sort.
3 st assietter, diam 17.
1 st sockerskål, h 12.
1 st skål på fot, h 6,5, diam 21.
2 st fat, l 18 resp 22.
Bruksslitage. 5 st extra fat till kaffekoppar, diam 15 medföljer. 3 st är 2:a sort, ett med nagg samt ett med spricka.