UTEMÖBLER, 9 delar, Gloster, England. 2000-tal.

Fyra karmstolar, fyra stolar samt bord, två iläggsskivor. Bordet på benställning i stål. Bordets mått: L 220, b 114 (iläggsskivor 57 x 2), h 71.

Smärre slitage.

Utropspris
6 000 SEK