DIORAMABILD, omkring 1900.

DIORAMABILD, omkring 1900.

Litografi föreställande Oscar II. Torkad mossa och växter. Mått inkl ram: 90 x 78.
Detta föremål är en del av tema Kungligt.

Ramens glas sprucket. Slitage. Kröndekor saknas.

Utropspris
1 000 SEK