Bestående av;
1 tekanna, modellnr 1604 höjd ca 13 cm,
1 ask med lock, ca 14x10x5 cm,
1 fat modellnr 1707, diameter 13,5 cm,
1 bonbonjär modellnr 1662, höjd ca 10 cm,
1 potpurri-skål med lock modellnr 9005, höjd ca 14 cm
Obetydligt ytslitage. Pousseringar med smärre nagg