PARTI AFFISCHER, 3 st, 1900-talets andra hälft.

"Carneval against racism", 53 x 42.
"Column no. 1 (WonderBread)", 71 x 58,5.
"THEY NEVER COME BACK", Karin Frostenson och Lars Hillersberg, 86 x 60,5.

Skador och veck.

Utropspris
800 SEK