2 matskedar 21,5 cm
2 matgafflar 21,5 cm
2 matknivar 27 cm
2 bordsgafflar 18,5 cm
2 bordsknivar 21,5 cm
Total vikt inkl knivblad 655 gram
Med tre eutier.
Smärre slitage och märken, ett knivblad på en bordskniv med smärre bucklor. Etuier med slitage, smärre skador.