Kvadratiskt med rundade hörn, nedtill skiva, fanerat med olika träslag bl a alm, palisander. Skivan med dekor av trädstam, leopard och gasell. 60 x 60, höjd 45 cm.
Smärre märken, repor, slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.