Ett par lyrformade ljusstakar, lyran krönt av ansiktsmaskaron, på bas med gallerkant, rund fot. Löstagbara ljushattar, även dessa stämplade. Höjd 15,5 cm. Vikt tillsammans 244 gram.
Smärre bucklor och slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.