Teak och teakfaner. Benställning av bok. Pardörr med bakomliggande hyllinredning. Sektion med fen draglådor. Dörr med bakomliggande hyllinredning. Längd 174,5, djup 45, höjd 83,5 cm. Nyckel finns.
Smärre slitage. Märken. Ett senare låsbeslag.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.