Hans Olsen, fåtöljer, ett par, samt bord, Danmark 1960-tal.
Fåtöljer med läderklädsel, lösa plymåer. Ben i ek. Sitthöjd ca 40, bredd 75, höjd 70 cm.
Bord i ek med delvis skinnklädd skiva. Längd 70 cm, bredd 54 cm, höjd 51 cm.
Slitage. Märken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.